Про компанію


ТОВ “Коростенський завод теплотехнічного обладнання” виробляє твердопаливні котли, блочно-модульні котельні, котельні на платформі, аккумуляційні ємності. Твердопаливні котли марки ARS та BRS – це ефективні генератори, термін експлуатації яких сягає 20 років. Робота таких агрегатів організована таким чином, що вони можуть справно виконувати свої функції при завантаженні і відходів деревини, і вугілля, і паливних брикетів, і простих дров. Зовсім не вимагаючи особливого виду палива, ККД котлів досить високий (90%). Отже, витрати на опалення приміщення зовсім істотні. При цьому, вирішується завдання утилізації, наприклад, виробничих відходів.

Фахівцями нашої організації виявляються послуги не виключно з реалізації опалювальних агрегатів. Ми починаємо з кваліфікованої консультації клієнта, а закінчуємо грамотним сервісним обслуговуванням. При цьому комплекс заходів, що проводяться нашими майстрами, досить широкий.

Наявність профільних фахівців, які отримали спеціальну освіту, а також застосування сучасних технологій, дозволяє швидко і без помилок розрахувати подібні замовлення. Тому, звернувшись до наших співробітників, Ви отримаєте котельню, яка буде справно і ефективно функціонувати в будь-яких умовах.

На ряду з високоефективними котлами ми можемо запропонувати весь комплекс рішень теплотехнічних задач з монтажем під «ключ» – це транспортабельні блокові котельні 100 кВт – 5 МВт повної заводської готовності. Котельні не вимагають спеціальних проектних рішень, встановлюються на відкритій місцевості як автономні, пересувні або стаціонарні джерела теплозабезпечення.

Задати питання