Ваша енергонезалежність назавжди!
Задати питання
baner 4
baner 4
baner 4
baner 4
baner 4
Каталог

Переваги

Європейська якість від українського виробника
Надійність, простота в обслуговуванні
Кращі ціни від виробника
Економічність, сучасний дизайн
Модульні котельні будь-якої потужності
Гарантія та сервіс від виробника
Про нас
Висококваліфіковані фахівці компанії надають професійні послуги не тільки у виробництві якісної, надійної продукції, що відповідає міжнародним сертифікатам, але і в її реалізації, доставці по всій Україні, гарантійному, післягарантійному обслуговуванні. Звернувшись на сайт компанії «КЗпП», з огляду на свої побажання, потреби, фінансові можливості, ви зможете підібрати оптимальний твердопаливний котел від виробника за вигідною цене.Твердотоплівние котли українського виробництва, пропоновані до реалізації, випускають для обігріву житлових, громадських об'єктів, в самих різних варіантах , різної потужності, класифікують обладнання за основними технологічними параметрами. В якості палива може використовуватися вугілля, торф, пелети, дрова, брикети, відходи деревообробної, сільськогосподарської промисловості. Теплообмінники виробляють зі сталі (компактні, легкі) і чавуну (довговічні, громіздкі); котли з механічною або автоматичною завантаженням палива, управлінням процесами горіння (традиційні або тривалого горіння).
Котли на твердому паливi

У сучасному світі досить часто виникає питання, на якому паливі використовувати обладнання для опалення житла, щоб воно було максимально енергоефективним і при цьому витрати на його експлуатацію були мінімальними.

Довгий час газові котли мали суттєву перевагу перед обладнанням на інших видах палива, бо газ завжди вважався доступним та найбільш енергоефективним. Але на газовий котел ціна завжди вища, ніж на котли на альтернативних видах палива. Зараз ситуація змінюється, блакитне паливо постійно дорожчає, і його використання вже не є таким вигідним як раніше. Як наслідок, поступово ведучі позиції починають займати котли на твердому паливі.

Твердопаливні котли мають кілька суттєвих особливостей:

 • по-перше, вони дуже дешеві в експлуатації, бо паливо, яке вони використовують є найбільш доступним та не потребує великих матеріальних витрат на його придбання;
 • по-друге, цей вид котлів є безпечнішим для людини та навколишнього середовища;
 • по-третє, сучасні моделі твердопаливних котлів (твердопаливні котли тривалого горіння) стали набагато ефективнішими, ніж їх попередники.

Отже, купити котел на твердому паливі, це достатньо раціональне рішення з точки зору економії матеріальних витрат на його експлуатацію, а у поєднанні з сучасними технологіями, це ще й якісний енергоефективний агрегат, для опалення та забезпечення гарячого водопостачання.

Українські твердопаливні котли тривалого горіння представлені на нашому сайті мають всі відповідні сертифікати європейського зразка та відповідають всім нормам безпеки та експлуатації котельного обладнання в Україні. До асортименту твердопаливних котлів ТБ «КЗТо» входять наступні моделі котлів:

 • котел ars;
 • котел kotlant.
 • Обидва види котлів можуть використовувати в якості палива будь-яке з видів твердого палива, а саме: дрова, вугілля, торф, пелети, тріска та відходи деревинного виробництва.

  За допомогою твердопаливних котлів можна опалювати та забезпечувати гарячим водопостачанням не тільки приватні будинки, а й великі промислові підприємства та невеликі селища. Це стає можливим завдяки використанню модульних котелень. Модульні котельні це утеплені суцільнометалеві блок модулі, обшиті сталевим профілем, всередині яких встановлене котлове обладнання. Модульні котельні легко переміщуються, а на місці експлуатації з них вже споруджується повноцінна котельна установка, яка вже є утепленою та пожежобезпечною. Модульні твердопаливні котельні мають достатньо велику потужність, продуктивність твердопаливного блок-модуля може становити до 2,5 мВт. За безперебійну роботу обладнання пелетних котелень відповідає автоматика.

  Сучасний ринок побутових котлів є досить різноманітним, тому перш ніж обрати твердопаливний котел треба чітко визначити цілі та завдання, які повинен виконувати даний агрегат, тоді вибір системи опалення буде зробити не складно. Якщо ж труднощі все таки виникнуть, наші фахівці із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір.

  Задати питання