kyivstar+38 067-275-91-82
life+38 063-522-25-95
tdkzto@gmail.com

 

ru logotest

.

  • Коростенський завод теплотехнічного обладнання-1
  • Коростенський завод теплотехнічного обладнання-2
  • Коростенський завод теплотехнічного обладнання-3
  • Коростенський завод теплотехнічного обладнання-4

 

Котли на дровах

Котел KOTLANT Серії КГ від 10 до 50 кВт Котел KOTLANT Серії КВ від 65 до 250 кВт
котли на дровах в Україні дровяні котли
Подробнее Подробнее

Котли на дровах

Як відомо, дрова – це прекрасний енергоносій, і в сучасній тепловій енергетиці він відіграє важливу роль. Цей вид палива використовується повсюдно для нагріву води та опалення приміщень, як житлових, так і промислових об’єктів. Сьогодні користувачі все частіше вирішують котли на дровах купити, адже це обладнання за роки експлуатації та вдосконалень зарекомендувало себе з найкращого боку, перш за все своєю абсолютною енергоефективністю. Якщо, наприклад, класична сільська піч просто зігрівала повітря, то котел віддає тепло енергоносію, а той його розподіляє на всю територію приміщення.

Коростенський завод теплотехнічного обладнання пропонує:

  • Асортимент класичних котлів на дровах, які можна купити на нашому сайті
  • Можливість оцінити переваги котлів на дровах тривалого горіння, використання яких допоможуть Вам економити час та зусилля
  • Широкий вибір різноманітного обладнання, якість якого відповідає міжнародним стандартам.

Щоб пристрій працював якнайкраще, обов’язково звертайте увагу на якість дров, а також на те, щоб показник вологості не перевищував мінімального рівня.

Користуйтеся котлами на дровах тривалого горіння

Мабуть, кращою альтернативою газовому опаленню на сьогоднішній день є котли на дровах тривалого горіння – цей вид є відносно новим, проте вже встиг набути чималу популярність. Вони є більш економічними, ніж їхні класичні аналоги, відрізняються набагато більшою тривалістю горіння.

Принцип дії такого пристрою полягає в спалюванні палива методом «верхнього» або «верхньо-нижнього» горіння. При цьому час горіння та кількість теплових калорій, що виділяється, суттєво збільшуються. Такий котел відрізняє велика камера для дров, яка дозволяє їм горіти до 30 годин на одній закладці.

Високоефективні котли на дровах, купити які Ви можете у нас, мають видатні екологічні характеристики. Основна з них – це мінімальний викид вуглекислого газу. Паливо вони використовують напрочуд економно (моделі тривалого горіння потребують не більше двох завантажень на день), мають великий термін експлуатації, дуже прості й практичні у використанні. Сучасні моделі обладнані системами охолодження та різноманітною електронною автоматикою.