ТДКЗТО
kyivstar067-275-91-82
life063-522-25-95
tdkzto@gmail.com

 

ru logotest

  • Коростенський завод теплотехнічного обладнання-1
  • Коростенський завод теплотехнічного обладнання-2
  • Коростенський завод теплотехнічного обладнання-3
  • Коростенський завод теплотехнічного обладнання-4
твердопаливні котлиКотли на твердому паливі ARS котли на тверде паливоКотли на твердому паливі  KOTLANT
котлиПромислові газові котли
твердопаливні котлиБлочно-транспортабельні котельні
котли на тверде паливоКомплектація котелень

 

 

Котли на твердому паливi

Особливості твердопаливних котлів

Протягом довгого часу газові котли мали перевагу над своїми конкурентами. Пояснення просте: газ завжди вважався доступним. Та з часом відбуваються зміни. Перш за все, постійно підвищуються ціни на газ. Я к наслідок, поступово на ведучу позицію виходять котли, що працюють на твердому паливі.

Таке обладнання є:

  • набагато більш ефективним;
  • безпечним для людини та навколишнього середовища;
  • дуже дешевим в експлуатації.

Саме з цих причин все більше людей зараз вирішують купить котли на твердому паливі, прислуховуючись до порад та висновків експертів. Надалі в нас піде мова про особливості, які властиві таким пристроям, адже кожен потенційний користувач має бути обізнаним в них перед тим, як зробить свій вибір.

Особливості

Використання таких котлів дозволить користувачеві отримати автономне та безпечне водопостачання й опалення в своїй домівці. Важливо зрозуміти, наскільки значну економію можуть Вам принести котли на твердому паливі, ціна яких повністю й швидко окупить вкладення. Вже за місяць стане зрозуміло, як суттєво зменшаться Ваші витрати на горячу воду й опалення.

Не треба забувати, що згорання твердого палива відрізняється від використання газу. Серед переваг відзначимо високу екологічність, доступність та поширеність матеріалу. Процес експлуатації передбачає, в разі необхідності, можливість варіювати часом роботи та потужністю обладнання, завантажуючи паливо різних фракцій чи розмірів. Ще одна важлива якість – це безпека. Паливо не є вибухонебезпечним, споживання електроенергії мінімальне, тож практично ніяких ризиків немає. Наша компанія пропонує своїм клієнтам найбезпечніші та найякісніші котли на твердому паливі, ціна на які є оптимальною.

Існує ще одна характеристика, яку можна одночасно віднести й до плюсів, і до мінусів. Весь процес спалювання є інерційним, тому до повного згорання дров чи вугілля робота котла не буде припинятися. Щоб запобігти небажані наслідки, пристрій рекомендується вчасно захистити від перегріву. Хоча й про це не треба буде турбуватися, якщо купити котли на твердому паливі сучасних моделей – вони обладнані охолоджуючими теплообмінниками, і завдяки постійному запасу холодної води Ви зможете без проблем регулювати температуру.

Потужність

На цю характеристику впливає вид палива, яке Ви використовуєте. Як правило, це вугілля або дрова, хоча існують й інші варіанти (антрацит, кокс, паливні брикети тощо). Всі вони, безумовно, мають різну ефективність. Радимо звернути увагу на такий показник як калорійність матеріалу. Також пам’ятайте, що вологість має відповідати стандартам, вона може суттєво впливати на ефективність роботи.

Також на нашому сайті Ви можете знайти модульні котельні вітчизняного виробництва. Приділяйте увагу деталям, щоб експлуатація твердопаливного обладнання була максимально довгою й ефективною. Отримуйте консультації в спеціалістів, це Вам гарантує вигоду від використання та повну безпеку.